KONST / Litografier / Färglitografi 16182081
nr 1618 2081
Leif Nielsen
(1920-2004), Danmark
Signerad, numrerad 190/195, daterad 1990. Färglitografi, bildmått: 45x60 cm, yttermått inklusive ram: 62x76 cm
Leif Nielsen, dansk bildkonstnär född 1920, död 2004 .
Utrop:
500 kr
måndag 6 maj 2024
kl 19:31:35
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor